Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takže mám tady novou rubriku a to Zoufalé manželky....Tento seriál se mi líbí...,ale nejvíce se mi líbí když mluví Mary Alice....a proto ze svolením majtele webu http://desperate-housewives.serialy.info napiš s těch nej dílu to co ona vyslovila....je to slovenská stránka a já to budu psát česky...tak mě prosím omluvte když některé slovo nebude napsano přesně...Tak pište ,který se Vám nejvíce libí....:-) a proto že je toho moc to rozdělím na pul....a už brzy se mužete těšit na zbytek první serie...Tak prosím pište komentíky...


1x02 Ah, But Underneath :: Ach, ale na druhej strane...

Když zemřeme,stane se divná věc,naše smysly zmizí....Chuť,hmat,čich a sluch se stanou vzdálenou vzpomínkou,ale co náš zrak??Náš pohled se rozšíří a nazáz vidím svět,který jsem za sebou nechali,tak jasně.Samozřejmě,že mnoho věci,které vidí zesnulí vidí i živí,jen kdyby se zastavili a našli čas podívat se.

1x03 Pretty Little Picture :: Krásny obrázok
Potom co jsme zemřela,začala jsem se zbavovat těch části svojeho já,které jsme už víc nepotřebovala.Moje tužby,víra,ambice,každá známka mojí lidskosti byla ztracena.Zjistila jsem,že když se člověk dostane na věčnost,pomáhá mu cestovat na lehko.Ve skutečnosti jsme se však nevzdala jedné věci.Svojí paměti.Je udivujcí podívat se zpět na svět,který za mnou zustal.Pamatuju si všechno,každý detail.

Ano,pamatuju si na svět.Na každý detail.A na co si vzpominám nejvíce bylo,jak jsme se velmi bala.(záběr na Bree,která drží pásku ze sedění Mary Alice) A jaké zbytečné to bylo. (Bree se dívá ven oknem) Člověk se uvědomí,že žít ve strachu znamená nežít vůbec.Přeji si,abych se mohla povědět těm,které jsem za sebou nechala.(záběr na Gabriell a Johna, jak spí v jedne posteli) No,bylo by to k něčemu dobré?Asi ne. (Gabriell se dívá ven oknem) Teď už to chápu,vždy tu budou ti,kteří svojemu strachu bodou čelit.(záběr na Susan,která se dívá na fotky a podívá se ven oknem) .A vžydcky budou aji ti,kteří budou utíkat. (záběr na Paula,jak před domem přibijí tabuly "Na prodej")

1x05 Come in Stranger :: Vstúp, cudzinec

Lidi se od přirody chrání před vetřelcemi.Snaží se ,aby se ti co jsou venku.nedostali domů. (záběr na Lynettiny děti,jak ve škole neposlouchají) Avšak vždy budou ti,kteří si najdou svoji cestu do našich životu. (záběr na Gabriell a mámu Solisovou) ,nebo jako ti,které si sami pozveme (Mike jde k Susan),no ale největší problém bude s těmi,kteří stojí venku divají se.S těmi,které nikdy skutečně nepoznáme. (Bree sleduje,jak Paul někam odvaží Zacha)

1x07 Anything You Can Do :: Čokoľvek, čo dokážeš

Soutěživost.Pro každého to znamená něco jiného,ale je jedno jestli se jedná o přatelský souboj (záběr,jak Kendra odchází z Mikem od Susaniného stolu) a nebo boj o život (Edie si připijí s vrahem,kterého na ni najal Paul) ,vysledek je stejný.Budou vitězi (Gabriell sleduje,jak odvažejí Juanitu v bezvědomí) a budou poražení. (zničená Lynete stojí před zrcadlem a v rukách má tabletky) Ale d§ležité je vědět,do jakých souboju se pouštíme ,protože každá výhry něco stojí. (Bree a Rex zavirají dveře garáže,do kterých ukryli auto,kterým Andrew srazil Juanitu)

1x08 Guilty :: Vinní

Existuje jedna široká čtená kniha,která nám praví,že každý je hřišník. (záběr na Bree,která čte Bibli) Avšak samozřejmě ne každý se cití vinnýý za věci ,které dělá. (Bree se dívá na Andrewa) Ale jsou sji ti,kteř si přisvojují vyčitky aji za jiné. (záběr na utrapenou Bree) Jiný se utěšují svědomí menšími laskavými skutky. (Gabriell pomáha Carlosovi při umývání Juanity, která je v komatu). A nebo si nalhavají,že jejich skutky byli opravněné. (záběr na Paula,který ze země utírá krev paní Hubertové) Nakonec jsou tu takový,kteří si přisahají,že nakonec se to zpraví k lepšímu. (záběr na spíci Lynett) Někdy se jejich modlitby vyslyšené. (Lynettin sen:Sedí v parku s dcerkou,chlapci harjí fotbal,spoza stromu vyjde Mary Alice a usmějí se na sebe)

1x09 Suspicious Minds :: Podozrievavé mysle

Lidé jsou komplikované bytosti.Jsou schopni dělat velké činny z lásky k jiným. (záběr na Gabriellinu modní přehlídku) na druhé straně,jsou schopni těch nejhorších forem zrady. (záběr na Carlosa ve vězení) Je to stály boj,který se odehravá v našem nitru.Boj mezi naši přirozenou dobrotou a pokušením naších vnucených démonú. (záběr na Bree a Andrewa) A někdy jedinou cestou,jak se zbavit temnoty (Julie se stará o Zacha) je zažehnuto světlo soucitu. (Susan uklidňuje Gabriell)

1x10 Come Back to Me :: Vráť sa ku mne

Důvěra je křehká věc. (Gabriell čte Carlosuv pas) Když ji jednou získáme,přinese nám obrovskou volnost. (Lynett sleduje,jak se Claire stará o děti) Ale když ji jednou ztratíme,muže se stát nemožným jí znovu získat. (Bree vchází do pravnické kanceláře) Ale pravdou je,že nevíme,komu mužeme důvěřovat.Ti,kteří jsou nám nejbliší nás mužou zradit. (záběr na Susan a Julie) Někdy nás mužou přijít zachránit úplní cizinci. (Paul sĺeduje Edie,jak vchází do Marthiného domu) Nakonec se však hodně lidí rozhodne důvěřovat jen sobě. A nakonec-konečně je to ta nejjednoduší cesta ,jak se nespálit. (Gabriell hází Carlosův pas do ohně)

1x11 Move On :: O krok ďalej

Všichni někoho hledáme.Jedinečnou osobu,která nám poskytne to,co nám v životě chybí.Někoho,kdo nám poskytne společnost (Bree telefonuje s Georgem) ,anebo pomoc (Lynett hledá napřitažlivou chůvu) , či jistotu. (Gabriell povídá Carlosovi,že našla jeho pas) Někdy,jak hledáme dostatečně usilovně,najdem někoho,kdo nám poskytne všechno naráz. (Susan telefonuje z Mikem) Ano,všichni někoho hledáme a jak nikoho nenajdeme,zůstavá nám modlitba,že někdo najde nás. (běžec najde tělo Marthy Hubertové)

1x12 Every Day a Little Death :: Každý deň trocha smrti

Smrt je nevyhnutelní,je to slib,který jsem dostali při narození.Dřív,než bude tento slib naplněn,chceme,aby jsem něco zažili. (Felicia krčí a zahazuje leták s nezvěstnou sestrou) Či už jen vzrušení z lásky (Gabriell a Carlos se libají) ,potěšení ze staraní se o rodinu (Lynettiny děti do ní vrazí,když se pokouší o jogu) anebo bolest způsobená velkou ztratou (Mike se dívá na fotky) všichni doufáme,že zažijeme něco,co dá našemu životu smysl. (pán Shaw se dívá na fotku) No smutné je,že né všechny životy mají smysl. (George si pouští nahrávku z Bree) Někteří lidí na tétoo planetě tráví svůj čas v ústrání čekající,že zažijí něco dřív,než bude pozdě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Acme blood influence (hypertension)

(Aalcofttruff, 8. 10. 2018 8:50)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/qui-a-acheter-du-cialis-sur-internet/

What you necessary to be informed about high-pitched blood pressure

(ACalyncdaync, 30. 7. 2018 8:47)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-france-roumanie/